Geri Dönüşümde Örnek Oldular

11 Kasım 2022 08:16
Geri Dönüşümde Örnek Oldular

AKSA Akrilik Kimya Sanayi Aksa İyilik Takımı, Onaranlar Kulübü ve AKSA Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenleri geri dönüştürülebilir malzemelerden ürettikleri masa ve bankları okulda kullanmaya başladı.

AKSA Akrilik Kimya Sanayi Aksa İyilik Takımı, Onaranlar Kulübü ve AKSA Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenleri iş birliğiyle keyifli bir geri dönüşüm çalışması gerçekleştirildi.

Yalova Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe’nin de katıldığı etkinlikte öğrenciler,  Açık Alan Kütüphanesinde ve yemekhanede kullanılması için geri dönüşüm malzemelerinden ürettikleri masa ve bankları okuldaki diğer tüm öğrencilerin kullanımına sundu. Ayrıca okulun dış duvarları ilgi çekici motiflerle süslenerek renkli bir hale getirildi.
Etkinlikte Yalova Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe de öğrencilerle ve AKSA Akrilik Kimya Sanayi Aksa İyilik Takımı, Onaranlar Kulübü üyeleri ile uzun uzun sohbet etti. Geri dönüşümün önemine dikkat çeken Akmeşe, bu anlamda güzel bir örneğin ortaya konmasından duyduğu memnuniyeti de ifade etti.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle