Gençlere Akıl Ve Zeka Oyunları Dağıtıldı

Gençlere Akıl Ve Zeka Oyunları Dağıtıldı

Yalova Gençlik Merkezleri tarafından gençlere akıl ve zeka oyunları dağıtılmaya devam ediliyor. Bununla gençlerin pandemi sürecinde internette geçirecekleri zamanın azaltılması hedefleniyor.

Yalova Gençlik Merkezleri gençleri çeşitli enstrümanlarla pandemi sürecinde destekliyor. Bu kapsamda gençlerin evlerine kadar giden gençlik merkezi gönüllüleri onlara kitap hediye etmişlerdi. Gençlerin kapılarını yeniden çalan Yalova Gençlik Merkezi gönüllüleri bu kez de gençlere akıl ve zeka oyunları hediye ettiler. Kendilerine hediye edilen oyunlardan son derece mutlu olan gençler ise Gençlik Merkezi yetkililerine teşekkür ettiler.

Amaçlarının gençleri internet bağımlılığı ve internetin zararlı etkilerinden uzak tutmak olduğunu ifade eden Yalova Gençlik Merkezi yetkilileri ise, “Gençlerimiz pandemi sürecinde evlerinde kapalı kaldılar. Bu süreci ağırlıklı olarak internette geçiriyorlar. Elbette bu da beraberinde birçok olumsuzluğu getiriyor. Bizim amacımız gençlerimizi kitap okumaya ve zeka oyunları ile zaman geçirmeye yöneltmek. Bu amaçla gençlerimizin evlerine giderek istedikleri oyun ve kitapları onlara hediye ediyoruz” dediler.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle