Gençler “Gönüllü” Olarak Yaprak Temizledi

Gençler “Gönüllü” Olarak Yaprak Temizledi

Yalova Gençlik Merkezi’nde gönüllü olarak görev yapan gençler, “Dünya Gönüllülük Günü” dolayısıyla gençlik merkezlerinin bahçe ve çevresindeki yaprakları temizleyerek gönüllülüğün önemine vurgu yaptılar.

Yalova Gençlik Merkezleri tamamen gönüllülük esasına dayalı olarak ilde gençlere çeşitli hizmetler sunmaya devam ediyor. Bu anlamda açılan kurslar ve düzenlenen etkinlikler gençlerin ilgi alanlarına yönelmesine, yeni hobiler ve yetenekler edinmesine de yardımcı oluyor. Gençlik Merkezleri’nde görev yapan gönüllü gençler Dünya Gönüllülük Günü nedeniyle bir etkinlik düzenleyerek ildeki gençlik merkezlerinin bahçelerini temizlediler. Bahçedeki yaprakları süpüren gençler bu aktiviteleri ile gönüllülüğün öneminde vurgu yaptılar.

Pandemi dolayısıyla şimdilik gençlere hizmet veremediklerini dile getiren Yalova Gençlik Merkezi yetkilileri, “En kısa sürede yeniden gençlerimizle buluşmayı ve birçok çalışmayı yeniden hayata geçirmeyi arzuluyoruz. Bu kötü günler geçtiğinde bismillah diyerek kaldığımız yerden çalışmalarımızı devam ettireceğiz” dediler.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle