Fotoğraflarla Fest The Wall...

25 Haziran 2007 00:00

Bu sene ilk kez düzenlenen Fest The Wall Beach 2007’de ikinci gün sahne alan grup ve şarkıcılar rock severlere unutulmaz dakikalar yaşattı. Festivalin ikinci ve son gününü gençler denizin, kumun, eğ

Bu sene ilk kez düzenlenen Fest The Wall Beach 2007’de ikinci gün sahne alan grup ve şarkıcılar rock severlere unutulmaz dakikalar yaşattı.

Festivalin ikinci ve son gününü gençler denizin, kumun, eğlencenin ve müziğin tadını doyasıya çıkararak geçirdiler. Sabah saatlerinden itibaren soluğu kumsalda alan festival katılımcıları bol bol güneşlenip denize girdiler. Kimi gençler ise düzenlenen plaj voleybolu turnuvalarında ter atmayı tercih etti. Sıcak havanın ve ilk günün yorgunluğunun etkisiyle gençlerin bir kısmı da buldukları ağaç diplerinde ve gölgelik alanlarda uyukladı. 3 bine yakın kişinin bulunduğu festival alanında yiyecek ve içecek tüketimi de üst noktadaydı.

Festivalin son gününün yıldızları ise Hayko Cepkin ve Ogün Sanlısoy oldu. Gün boyunca Dejavu, 110 gibi ünlü rock gruplarıyla coşan gençlerin eğlencesi geceyle birlikte doruğa çıktı. Son dönemin en çok sevilen rockçılarından Hayko Cepkin, sahneye çıkmadan önce basın mensuplarının sorularını yanıtlarken sahnedeki ilginç şovlarıyla da geceye renk kattı. Yüzünün bir kısmını siyaha boyayan Cepkin, çıkardığı iki albümünden en sevilen parçalarını seslendirdi. Festivalin kapanışını da Ogün Sanlısoy yaptı. Gece 03:00 sularına kadar sahnede kalan Sanlısoy, geç vakide rağmen gençleri şarkılarıyla coşturmayı başardı.

Tam 302 güvenlik görevlisinin bulunduğu festival alanında iki gün boyunca herhangi bir tatsızlık yaşanmadı. Çıkan ufak tefek olaylara da güvenlik görevlileri anında müdahale ederek daha fazla büyümesini engelledi. Festival boyunca sadece Emre Aydın konseri gerçekleşmedi.
Festival fotoğraflarını görmek için tıklayınız
Foto1, Foto2, Foto3, Foto4, Foto5, Foto6, Foto7

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle