Festival’e Göksel Ve Hakhan Damga Vurdu

24 Temmuz 2018 10:37
Festival’e Göksel Ve Hakhan Damga Vurdu

Çınarcık Belediyesi’nin 14. kez düzenlediği Altın Çınar Festivali’nin  ikinci gününde Göksel sevilen şarkılarını Çınarcık için söyledi. Cumhuriyet Meydanı ve Festival alanında yoğun bir kalabalık Gökçe ve Hakhan ile coştu.

3 gün süren festivalin ikinci gününde müzik bölümü ise Hakhan ile başladı. Yalova’nın sevilen ismi popüler şarkılarla Cumhuriyet Meydanı’nı dolduran kalabalığı coşturdu. Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt, festivale katkı sunan sponsor firma temsilcilerine plaketlerini sunarken “Sizlerin desteği olmadan bu festival olmazdı” dedi. Festivalin ikinci gecesine Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman da katıldı. Başkan Salman, Yalova’nın dünyanın en güzel yeri olduğunu, Çınarcık’ın da Yalova’nın en güzel ilçesi olduğuna dikkat çektiği konuşmasında gençlere de hitap ederek şunları söyledi, “Bizim en büyük şansımız Atatürk’ün kentinde yaşıyor olmamız. Bugün burada pek çok genç var. Genç arkadaşlarımıza güveniyoruz, onlardan umutluyuz. Atatürk’ün çizdiği yolda onlara çok ihtiyacımız var. Sizleri sadece konser gibi etkinliklerde değil hayatın her alanında, siyasette, sivil toplum örgütlerinde görmemiz gerekiyor. Çınarcık da çok şanslı. Avni Kurt gibi hem sempatik hem çalışkan, hem güler yüzlü bir belediye başkanı var” dedi.

Gecenin sonunda herkesin heyecanla beklediği şarkıcı Göksel sevilen şarkılarını Gülen Yüz Çınarcık ile beraber seslendirdi. Yalova ve civar illerden konsere gelenler Cumhuriyet Meydanını hınca hınç doldurdu. Yoğun kalabalık Göksel ile birlikte sevilen şarkılara eşlik ederek unutulmaz bir zaman geçirdiler.

 

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle