Eray, Korona Virüs’e Yakalanan Hastaları Ziyaret Etti

Eray, Korona Virüs’e Yakalanan Hastaları Ziyaret Etti

Yalova İl Sağlık Müdürü Dr. Emrah Eray, Yalova ve Çınarcık Devlet Hastanesinde Koronavirüs tedavisi gören hastaları ziyaret ederek acil şifa diledi.

Korona virüsle mücadele kapsamında Yalova’da da önemli çalışmalara adım atılıyor. Bu kapsamda en büyük yükü çeken sağlıkçılar ise durmaksızın hastalığa yakalanan vatandaşlara hizmet veriyor. Yalova Sağlık İl Müdürü Dr. Emrah Eray da Yalova Devlet Hastanesi ve Çınarcık Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek, sağlık çalışanları ve tedavi gören hastaları ziyaret etti. İlk olarak sürdürülen çalışmalar hakkında Yalova Devlet Hastanesi yöneticilerinden bilgiler alan Eray daha sonra sağlık çalışanlarına özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Tedavi gören hastaların kaldıkları odaları da ziyaret eden Yalova İl Sağlık Müdürü Dr. Emrah Eray vatandaşlara acil şifalar diledi. Salgını en kısa sürede yeneceklerini vurgulayan Eray hastalardan da tedavi sürecinde sağlık çalışanlarının talimatlarına harfiyen uymalarını istedi.

Yalova İl Sağlık Müdürü Dr. Emrah Eray, daha sonra Özel Yalova Hastanesine, Özel Aktif Hastanesine ve Özel Atakent Hastanesine bir ziyaret gerçekleştirdi. Bu ziyaretlerde de hastane yöneticilerinden bilgiler alan Eray, salgının ülkede hızla kontrol altına alınmaya başladığının da altını çizdi.

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle