En İyi Fikirler Ödüllendirildi

En İyi Fikirler Ödüllendirildi

Armutlu Belediyesi tarafından başlatılan, “Armutlu İçin Bir Fikrim Var” yarışmasında dereceye girenler belirlenerek ödüllerini Armutlu Belediye Başkanı Mustafa Tokat’ın elinden aldılar.

Armutlu ilçesinde yaşayan vatandaşlara yönelik olarak gerçekleştirilen “Armutlu İçin Bir Fikrim Var” yarışması sonuçlandı. Yoğun bir katılımın yaşandığı yarışmaya katılan projeler jüri tarafından titizlikle incelenerek dereceye girenler belirlendi. Buna göre Zeytinyağı Müzesi projesi ile Yaşar Bilen, Gece Pazarı projesi ile Çiğdem Aydınlık, Bungalov Evler projesi ile Nurhan Bektaş,  Çocuk Oyun Alanı projesi ile Elif Çalıcı, Renkli Yaya Geçitleri projesi ile Mehmet Aygün Çiftçi, Tabelaların Yenilenmesi projesi ile Ali Hamamcı Aş Evi ve Vefa Sosyal Destek Projesi ile Ahmet Çelik ve Su İle Elektrik Üretimi projesi ile Emin Akar ödüle layık bulundu. 

Yarışmada dereceye girenlere ödülleri Armutlu Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen törenle takdim edildi. Bisiklet ve tabletlerden oluşan ödülleri yarışmacılara veren Armutlu Belediye Başkanı Mustafa Tokat ise, “Marmara’nın incisi olan Armutlu'nun daha huzurlu ve yaşanabilir bir İlçe olması için ciddi gayret içerisindeyiz. Bu nedenle de durmaksızın çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlçemizin çehresini değiştirdiğimiz bu süreçte Armutlu halkımızın fikirlerine ihtiyaç duyduk, bu değişim ve dönüşümü onlarla birlikte gerçekleştirmek istedik. Bu amaçla başlattığımız yarışmamıza bir birinden güzel çok sayıda proje fikri ulaştı. Açıkçası dereceye girenleri belirlemekte çok zorlandık. Bu projelerin ilçemizin ufkunu genişleteceğini daha şimdiden söylemek mümkün. Ben katılan ve emek veren herkese yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle