Dünya Dans Şampiyonları Yalova’daydı

31 Mayıs 2011 00:00
Dünya Dans Şampiyonları Yalova’daydı

Geçtiğimiz hafta sonu, Sultan Dans Okulu Yalova’da dünya şampiyonlarını ağırladı. Cali Colombiya’dan gelen, 6 Kez dünya şampiyonu olmuş Swing Latino grubunun lider dansçıları, Jhon Vasquez ve Yudi Aguilar, Sultans dans stüdyosu Latin Gecesi’ne katıld

501 Cafe’de düzenlenen dans gecesinde bir de gösteri sunan Latin dansçılar, izleyenleri kendilerine hayran bıraktılar. Yalova’da Latin danslarına ilgi duyulması ve Latin danslarının yapılmasının kendilerini sevindirdiğini dile getiren şampiyon dansçılar “ Yalova gibi güzel bir yerde sizlerle olmak ve dans etmek mutluluk verici. Sultan Dans öğrencileri de salsa da çok başarılılar. Kendilerini kutluyorum “ dediler.

Sultan Dans Okulu işletmecileri Sevinç Kasta ve Sema Çevikgil, “Konuklarımız çok uzaktan, Latin Amerika’dan geliyorlar. Yalova’da dünyaca ünlü şampiyonları ağırlamış olmak ve gecemizde görmek gurur verici. Eğlenceli geçen dans gecelerimize, gösterileriyle renk kattılar. Dans severlerimiz de aktivitelerle dolu gecemizde çok eğlendiler. Gecelerimize dans severleri her zaman bekleriz “ şeklinde konuştular.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle