Dereceye Girenler Belli Oldu

Dereceye Girenler Belli Oldu

Yalova Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından Dünya Çevre Günü dolayısıyla gerçekleştirilen Video gönderme etkinliğinde dereceye girenler belli oldu.

05 Haziran Dünya Çevre Günü münasebetiyle Yalova Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü düzenlenen video gönderme etkinliği yoğun bir katılıma sahne oldu. Pandemi nedeniyle çocuklar evlerinde çektikleri videoları kurumun whatsapp hesabına göndererek yarışmaya katıldılar. Oluşturulan jüri ise çocuklardan gelen çok sayıda video arasında dereceye girenleri belirlemekte oldukça zorlandı. Sonuçta belirlenen çocuklar ise belirlenen hediyeleri kazandılar. Etkinlikte dereceye giren çocuklar ise şu şekilde duyuruldu;  Poyraz Tunç, Mehmet Deniz Aktaş, Alper Şirin, Yağmur Elif Yıldız, Nisa Duru Aba adlı çocuklar bisiklet kazandılar.
Tablet ödülünü kazanan çocuklar ise Rabia Eryiğit, Livanur Kırıcı, Nisa Naz Kılınç, Çağan Buz, Ahmet Emin Ulupınar oldu. Etkinlikte hediye çeki kazananlar ise şu şekilde sıralandı; Yağmur Özdemir, Eslem Zeynep Çolak, Zehra Elif Balcı, Neval Muşlu, Fatmanur Bahadır, Miraç Çakın, Taha Özonolan, Şevval Dağ, Yasmin Tokalak ve Kerem Şeker
Dereceye giren çocukların ödüllerinin ise kısa bir süre içerisinde dağıtılacağını dile getiren Yalova Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ümit Yılmaz ise, çocuklara gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti.

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle