Depremin Yaralarını Sarmak İçin Elele Verdiler

07 Şubat 2023 08:56
Depremin Yaralarını Sarmak İçin Elele Verdiler

İYİ Parti Yalova İl Teşkilatını ziyaret eden Gelecek Partisi Yalova İl Teşkilatı, depremzedelerin ihtiyaçlarının karşılanması için ortak kampanya düzenleme kararı aldılar.

Gelecek Partisi Yalova İl Başkanı Kürşat Emre Çandır ve yönetim kurulu üyeleri İYİ Parti Yalova İl Başkanı Osman Kendir’i ziyaret ettiler. Ziyarette ise sadece Kahraman Maraş’ta yaşanan deprem konuşuldu. Konuklarına ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden İYİ parti Yalova İl Başkanı Osman Kendir, “Marmara Depreminde 150 kilometrelik bir fay hattı kırıldı. Ama Kahraman Maraş depreminde fazla oranda bir fay hattı kırıldı. Maraş depremi bizi yeniden 17 Ağustos depremine götürdü. Orada yaşanan acıları en iyi bizler anlarız. O nedenle de orada yaşayan tüm depremzedelerimiz için elimizden gelen tüm yardımları yapacağız” dedi.

Gelecek Partisi Yalova İl Başkanı Kürşat Emre Çandır da hayatını kaybedenlere Allahtan rahmet dileyerek, “Öncelikle Maraş’ta yaşanan ve 10 ilin etkilendiği çok sayıda can kaybının ve yaralının olduğu deprem bölgesindeki vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletmek istiyorum. Ölmüşlerimize Allahtan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Depremin muhasebesini önümüzdeki süreçte konuşuruz. Ama şu anda eleştirme değil yardım zamanı. Biz de İYİ Parti ve Gelecek Partisi olarak bölgeye yardım malzemesi göndermek adına ortak bir organizasyon gerçekleştirme kararlılığı içerisindeyiz” şeklinde konuştu.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle