Demirhan Esnaflarla Buluştu

09 Kasım 2022 08:49
Demirhan Esnaflarla Buluştu

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Yalova İl Başkanı Mehmet Demirhan, partili yöneticilerle birlikte Nedret Ayaz Kapalı Pazaryeri’nde esnaf ve vatandaşla buluştu.

Büyük ilgiyle karşılanan Demirhan, pahalılıktan şikayet eden esnaf ve vatandaşlara “Seçimler yaklaşıyor, düzelteceğiz inşallah” diye yanıt verdi.

DEVA Partisi Yalova İl Başkanı Mehmet Demirhan, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Partili yöneticilerle birlikte Adnan Menderes Mahallesi’nde bulunan Nedret Ayaz Kapalı Pazaryeri’ne giden Demirhan, burada esnaf ve vatandaşlarla buluştu. Esnaflara tek tek “hayırlı işler” dileyen Demirhan, büyük ilgiyle karşılaşırken alışveriş yapan vatandaşlarla da sohbet etti. Esnafların “Gidiyoruz, geliyoruz, mazot pahalı. Masraflar yükseldikçe vatandaşa da yansıması oluyor. Fiyatlar yüksek, vatandaş alamıyor” şeklindeki şikayetlerini dinleyen Demirhan, “Düzelteceğiz inşallah. Seçimlere yaklaşık 7 ay gibi bir süre kaldı. Mevcut iktidarın ekonomiyi iyi yönetemediğini düşünüyoruz. Hep birlikte mücadele vereceğiz. DEVA kadroları olarak seçime hazırız. Herkesin oyu çok önemli. Pazardan domates alırken bile seçerek alıyoruz. Oyumuzu kullanırken de bilinçli bir şekilde kullanmamız lazım. Bu yüzden sizlerden DEVA Partisi’nin ülkemizin sorunları konusundaki çözümlerini incelemenizi öneriyorum” diye konuştu.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle