Çınarcık’ta Teşkilatlanma Görevi Malkoç’a Verildi

21 Eylül 2022 10:28
Çınarcık’ta Teşkilatlanma Görevi Malkoç’a Verildi

Memleket Partisi Çınarcık İlçe örgütünü kurma görevi Şaban Birol Malkoç’a verildi. Malkoç kısa süre içerisinde ilçede güçlü bir teşkilatlanma sağlayacaklarını dile getirdi.

Memleket Partisi Yalova’da teşkilatlanma çalışmalarını sürdürüyor. Bu çerçevede Memleket Partisi Çınarcık İlçesi Kurucu Başkanlık görevi de Şaban Birol Malkoç’a verildi. Memleket Partisi Genel Merkezi tarafından gönderilen mazbatayı ise Memleket Partisi Yalova il Başkanı Ertan Şener takdim etti. Şener, “İl Yönetim Kurulumuzun oy birliği ile aldığı kararla Çınarcık İlçe Örgütümüzü kurmak üzere Şaban Birol Malkoç’a yetki belgesini takdim ettim. İstanbul Fatih ilçemizin de kurucu başkanlığını yapan Sayın Malkoç’un yeni görevini de başarıyla yerine getireceğine yürekten inanıyor, başarılar diliyorum” dedi.

Kendisine verilen görevin ve sorumluluğun bilinci içerisinde olduğunu ifade eden Memleket Partisi Çınarcık İlçesi Kurucu Başkanı Şaban Birol Malkoç ise, “Görevin tevdi edilmesinden itibaren zaman kaybetmeden çalışmalara başlıyoruz. Çınarcık ilçemizde güçlü bir teşkilatlanma sağlayacak ve 2023 yılında gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde partimize en güçlü desteği vereceğiz” diye konuştu.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle