Çınarcık’ta MHP’ye Toplu Katılım

30 Eylül 2022 09:56
Çınarcık’ta MHP’ye Toplu Katılım

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çınarcık İlçe Teşkilatı düzenlenen istişare toplantısı sonrasında gerçekleşen toplu katılımla gücüne güç kattı.

MHP Çınarcık ilçesinde çalışmalarına hız verdi. Bu kapsamda MHP Yalova İl Başkanı Namık Öz’ün de katılımı ile Çınarcık Belediyesi Meclis Salonunda bir istişare toplantısı düzenlendi. MHP Çınarcık İlçe Başkanı Mert Yılmaz ve ilçe yöneticilerinin hazır bulunduğu toplantıda partinin ilçede sürdürülen çalışmaları ve bundan sonraki sürecin planlaması yapıldı. MHP’nin Çınarcıkta her zaman sahada olduğunu ifade eden MHP Çınarcık İlçe Başkanı Mert Yılmaz bundan sonra daha fazla sahada olacaklarının altını çizdi.

2023 yılında gerçekleştirilecek seçimin önemine değinen MHP Yalova İl Başkanı Namık Öz ise, “Halkımızın MHP’ye olan güveni, teveccühü ortadadır. Genel Başkanımız sayın Devlet Bahçelinin düzenlediği mitinglerde bunun en somut ispatıdır. Halkımız bu mitinglerde alanlara sığmadılar. Birilerinin MHP’nin oy oranının azaldığı yalanından medet ummasının tam tersine MHP oy oranını arttırmaktadır. Ülkenin her yerinde partimize akın akın katılımlar oluyor. Geçtiğimiz gün Yalova merkezinde de toplu bir katılımla partimiz güç kazandı” dedi.

Konuşmaların ve istişarelerin ardından MHP Çınarcık İlçe Teşkilatına toplu katılım töreni düzenlendi. Partiye katılanlara rozetlerini MHP Yalova İl Başkanı Namık Öz taktı.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle