Çiftlikköy'den İznik Belediyesine Ziyaret

Çiftlikköy'den İznik Belediyesine Ziyaret

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, İznik Belediye Başkanı Osman Sargın'ı makamında ziyaret etti. Başkanlar ziyarette iki kardeş ilçenin çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

İznik Belediye Başkanı Sargın, Başkan Silpagar’a dört medeniye başkentlik yapan İznik’in tarihi ve doğal güzellikleriyle ilgili bilgiler verirken, İznik Belediyesi olarak ilçeye verilen hizmetleri de aktardı.

Ardından İznik’in tarihi ve kültürel mekanlarını gezen ve İznik çarşısında Başkan Sargın’la birlikte geleneksel İznik çini ürünlerini inceleyen Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar,  Başkan Sargın’a misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ettiğini belirterek, “Tarihi ve Kültürel değerleriyle ünlü kardeş ilçemiz İznik'te bulunmaktan mutluluk duyuyoruz. İznik ilçesi tarihinin ve kültürünün yanı sıra gölü ve İznik Çinisi ile dünya çapında çok ayrı bir değere sahip. Bu Tarihi ve Kültürel değerleri ayakta tuttuğunuz için Sayın Başkanıma, ekibine ve İznik halkına teşekkür ediyoruz. Sizlere de görevlerinizde başarılar dilerim" diye konuştu.

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın da 2014 yılından bu güne kadar yapılan altyapı ve üstyapı çalışmaları ile vizyon projeleri İznik'e taşıma konusunda hükümet, Bursa Büyükşehir Belediyesi ve İznik üçgeninde sağladığı koordinasyon hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle