Çiftlikköy Kick Boksçuları Kulüpler Ligi’nde Esti

Çiftlikköy Kick Boksçuları Kulüpler Ligi’nde Esti

Çiftlikköy Belediyespor Kick Boks Takımı, Bolu Gerede’de oynanan Türkiye Kick Boks Kulüpler Ligi müsabakalarından bir birincilik, bir üçüncülükle döndü.

Mustafa Güneri antrenörlüğünde turnuvaya katılan Çiftlikköy Belediyespor Kick Boksçuları Ömer Taha Kartal, 63 kg. yıldızlar kategorisinde rakiplerini dize getirerek birincilik kürsüsüne çıkarken, 65+ kg kategorisinde de İrem Çolak Çiftlikköy’e üçüncülük getiren isim oldu.

BAŞKAN SİLPAGAR, “KİCK BOKSÇULARIMIZI TEBRİK EDİYORUM”

Çiftlikköy’ü gururlandıran Kick Boks sporcuları, antrenör Mustafa Güneri ile birlikte Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’ı ziyaret ederek başarılarını paylaştı. Başkan Silpagar, Çiftlikköy’de gençlerin spora yönelmelerini teşvik ettiklerini ifade ederek, “Spora ve sporcuya tam destek veriyoruz. Özellikle bireysel sporlarda sporcularımızın hak ettikleri eğitimi alabilmeleri ve çalışmalarını verimli sürdürebilmelerini sağlamak adına spor tesisleriyle ilgili yeni yatırımlar yapmak istiyoruz, nasipse bunu gerçekleştirmek adına elimizden gelen tüm çabayı göstereceğiz. Turnuvaya katılarak bizleri ve Çiftlikköy’ü gururlandıran kick boks takımımıza ve hocamıza teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.

Türkiye genelinde 27 kulüpten 470 kick boks sporcusunun turnuvada mücadele ettiğini dile getiren Çiftlikköy Belediyespor Kick Boks Takımı Antrenörü Mustafa Güneri, “Sporcularımız bu zorlu turnuvada podyuma çıkarak bizleri gururlandırdı. Gelecek turnuvalarda madalya alan sporcu sayımızı arttırmayı hedefliyoruz. Ömer Taha ve İrem’e elde ettikleri dereceler ve başarılı mücadelelerinden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle