CHP’liler Sugören Köyünün Sorunlarını Dinledi

CHP’liler Sugören Köyünün Sorunlarını Dinledi

CHP Yalova Merkez İlçe Başkanı Erdem Doğancı ve CHP’liler Sugören Köyü’nü ziyaret ederek pandemi sürecinde köyde yaşanan sorunlar hakkında köy muhtarı Musa Torlak ile görüş alışverişinde bulundular.

CHP’nin ziyaretleri hız kesmiyor. Bu kapsamda Sugören Köyü’ni ziyaret eden CHP Yalova Merkez İlçe Başkanı Erdem Doğancı ve CHP’lileri köy muhtarı Musa Torlak karşıladı. Muhtarlık binasında sohbet eden Doğancı ve Torlak özellikle pandemi sürecinin köyde meydana getirdiği olumsuzlukları masaya yatırdılar. Köyde yaşanan sorunlar ve talepleri dinlediklerini belirten CHP Yalova Merkez İlçe Başkanı Erdem Doğancı, “Pandemi dolayısıyla gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerimize Sugören Köyümüzle devam ettik. Muhtarımız Musa Torlak’ın ev sahipliğinde ilk olarak muhtarlık binasında pandemi sürecinde yaşadıkları sıkıntılar ve köyümüz ile ilgili bilgi aldık. Daha sonra köy kahvelerini gezerek köylümüzün partimizden taleplerini, beklentilerini dinledik. Biz hal hatır soralım dedik; onlar ekonomiden dert yandılar. Kısacası bir sorduk bin ah işittik.  Bize davranışlarıyla samimiyetlerini hissettiren Sugörenlilere ve ziyaretimize ev sahipliği yapan muhtarımıza bir kez daha teşekkür ederiz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sugören Köyü Muhtarı Musa Torlak ise CHP Yalova Merkez İlçe Başkanı Erdem Doğancı ve CHP’lilere teşekkür etti.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle