CHP Kaytazdere’ye Çıkarma Yaptı

CHP Kaytazdere’ye Çıkarma Yaptı

CHP Yalova İl Başkanı Mehmet Gürel, Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal’ı makamında ziyaret ederek belediye çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

CHP Yalova İl Teşkilatı Kaytazder’ye çıkarma yaptı. CHP Yalova İl Başkanı Mehmet Gürel, CHP Kadın Kolları Başkanı Meryem Ataç ve CHP İl Yöneticilerinden oluşan kalabalık bir grup beldeye giderek Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal’a konuk oldular. Konuklarını belediyede ağırlayan kangal beldede yapılan çalışmalar ve hayata geçirilecek olan projeler hakkında bilgilendirdi. Kaytazdere’nin yapılan çalışmalar sayesinde modern bir yerleşim yeri haline getirildiğini belirten Kangal, “Beldemizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak, sorunları ortadan kaldırmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz. CHP Belediyeciliğinin burada sergiliyoruz. Halkımızda hizmetlerden son derece memnun. Beldemizin turizm potansiyelini geliştirmek üzere devreye aldığımız Saralkent Plajı da bu yıl pandemi nedeni ile alamamamız haricinde her yıl Mavi Bayrak almayı bildi. Plajımıza yaz aylarında birçok ilden turist geliyor. Beldemizin gelişimi için durmadan çalışıyoruz” dedi.

Kaytazdere Belediyesi’nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini vurgulayan CHP Yalova İl Başkanı Mehmet Gürel ise, “Kaytazdere her geçen gün gelişen ve modernleşen bir yerleşim yerine dönüştü. Bu çalışmaları ortaya koyduğu ve CHP’li belediyecilik anlayışının en güzel örneklerini sergilediği için belediye başkanımız Ali Kangal’a teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Ardından CHP Yalova İl Başkanı Mehmet Gürel, Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal ve CHP İl Yöneticileri bir süre daha görüş alışverişinde bulundular.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle