CHP İtfaiyecilerin Haftasını Kutladı

CHP İtfaiyecilerin Haftasını Kutladı

CHP Yalova İl Başkanı Mehmet Gürel İtfaiyecilik Haftası dolayısıyla Yalova İtfaiyesi’ni ziyaret ederek İtfaiyecileri kutladı.

İtfaiyecilik Haftası dolayısıyla Yalova İtfaiyesi’ni ziyaret eden CHP Yalova İl Başkanı Mehmet Gürel ve il yöneticilerini Yalova İtfaiye Müdürü Ergül Orakçı karşıladı. Ardından itfaiyecilerle olturup çay içen Gürel ve beraberindekiler, yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler aldılar. İtfaiyecilerin insanların can ve malını korumayı amaç edinen insanlar olduğunu dile getiren Gürel, “İtfaiye Teşkilatımız da bu onurlu ve kutsal görevi yerine getirme anlamında çok önemli bir rol üstlenerek bizlere huzur ve güven veriyor. Başkasının canını kurtarmak için kendi canını hiçe sayan fedakar itfaiye çalışanlarımız, vatandaşın en zor anında yanında oluyor, onların sıkıntısını gidermek için canla başla mücadele ediyor. Bu zor ve meşakkatli meslek maalesef kaza riskini de içerisinde taşıyor. Bu zorlu görevde bütün itfaiyeci kardeşlerime kolaylıklar diliyorum, hepsine hemşehrilerimiz adına teşekkür ediyorum. Allah bütün görevlerinizi kazasız belasız şekilde tamamlamayı nasip etsin” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek tüm itfaiye personelleri adına CHP Yalova İl Başkanı Mehmet Gürel’e teşekkür eden İtfaiye Müdürü Ergül Orakçı çalışmalarla ilgili bilgiler paylaştı.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle