CHP İl Teşkilatı, “Muharrem İnce” Dedi

CHP İl Teşkilatı, “Muharrem İnce” Dedi

CHP’de değişim rüzgarları eserken, Genel Başkanlığın bir numaralı adayı Muharrem İnce’ye CHP Yalova İl Teşkilatı’ndan tam destek geldi.

Bir açıklama yapan CHP Yalova İl Başkanı Bahar Doğan, CHP Yalova Milletvekili Özcan Özel ve kurultay delegeleri, bu anlamda Muharrem İnce’yi desteklediklerini dile getirdiler.

24 Haziran seçimleri sonrasında partinin oy oranını 35 yıl aranın ardından %30’un üzerine çıkartan CHP Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin genel başkanlık yürüyüşü sürüyor. Parti de bir çok kesimden İnce’nin genel başkanlığa gelmesi yönünde sesler de yükseliyor. Muharrem İnce’nin, “Değişim Rüzgarı” olarak adlandırdığı genel başkanlık yürüyüşüne CHP Yalova İl Teşkilatından da destek geldi. CHP Yalova İl Başkanı Bahar Doğan yaptığı bir açıklama ile İnce’yi desteklediklerini dile getirdi. Yapılan açıklamada şu sözlere yer verildi, “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu doğru hamlelerle seçim sürecine yön vermiş ve bizi umutlandırmıştır. Alınan kararlar sonucu Cumhurbaşkanı Adayı yapılan Sayın Muharrem İnce'nin müthiş performansı ve 50 günde yaptığı 100 miting sonucunda 35 yıldır ilk defa %30 un üzerinde oy aldık. Gelecek adına umutlandık ve heyecan duyduk. Yerel seçimler yaklaşırken bu umut ve heyecanın devam etmesini istiyoruz. 24 Haziran seçimleri, Cumhuriyet Halk Partisi'nde acil bir değişimi zorunlu hale getirmiştir. Değişimin, heyecan ve umudun Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Muharrem İnce ile yakalanacağını düşünüyoruz. Kamuoyu ve parti tabanının talebi de bu doğrultudadır. Söz konusu değişimin Sayın Genel Başkanımızın öncülüğünde gerçekleşmesi, partimize büyük güç katacaktır. Bu düşüncelerimizi kamuoyumuzla paylaşır selam, sevgi ve saygılarımızı sunarız”

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle