Büyükgümüş Ve Şimşek Çocukları Ziyaret Etti

27 Ocak 2023 09:09
Büyükgümüş Ve Şimşek Çocukları Ziyaret Etti

AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş ve AK Parti Yalova Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek, Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret ederek koruma altındaki çocuklarla keyifli bir gün geçirdiler.

Ankara’daki yoğun programından bulduğu zamanları Yalova’da ki çalışmalara ayıran AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, AK Parti Yalova Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek ile Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Arif Laçin ile birlikte koruma altındaki çocukların bulunduğu Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret etti. Burada kurum çalışmaları hakkında koordinasyon merkezi yetkilileri ile Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Arif Laçin’den de bilgiler alan Büyükgümüş, kurumun ihtiyaçlarını ve taleplerini de öğrendi. Ardından koruma altında tutulan çocuklarla Akran Kafe’de buluşan AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş ve AK Parti Yalova Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek keyifli bir sohbet gerçekleştirdiler. Çocuklara eğitim durumları ve hayalleri ile ilgili sorular soran Büyükgümüş, “Unutmayın ki sizler bu milletin geleceğisiniz. Bir gün büyüyecek ve önemli noktalarda görevler alacaksınız. İşte bunun için iyi bir eğitim almalı, çağın gerektirdiği bilgi ve becerilere sahip olmalısınız. Ama hiçbir zaman milli ve manevi değerlerinizden de uzaklaşmamalısınız. Bu ülkenin yarınlarını şekillendirecek olacağınızın bilinci ile yarınlara hazırlanmalısınız” dedi.

Çocukların sorularını da yanıtlayan AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş ve AK Parti Yalova Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek çocuklar tarafından kendilerine sunulan hediyelerle de duygusal anlar yaşadılar.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle