“Bu Kış, Son Kış Olacak”

09 Kasım 2022 08:46
“Bu Kış, Son Kış Olacak”

Gelecek Partisi Yalova İl Başkanı Kürşat Emre Çandır, parti teşkilatlarının saha çalışmalarını ara vermeden sürdürdüğünü dile getirdi. Vatandaşların sorunlarını dinlediklerini de ifade eden Çandır, “Bu kış son kış olacak” dedi.

Saha çalışmalarını hız kesmeden sürdüren Gelecek Partisi Yalova İl Teşkilatı vatandaşların evlerine, esnafların işyerlerine konuk olmayı sürdürüyor. Bu çerçevede bir açıklama yapan Gelecek Partisi Yalova İl Başkanı Kürşat Emre Çandır vatandaşların sorunları ile hem hal olduklarını dile getirdi. 2023 yılında gerçekleşecek olan seçimi işaret ederek, “Bu kış son kış olacak” diyen Çandır açıklamasında şu sözlere yer verdi, “Gelecek Partisi Yalova İl ve İlçe Teşkilatlarımız, saha çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bugün teşkilat yöneticilerimiz, haftanın ilk gününde yine saha çalışmasında idi. Çiftlikköy'de ve Yalova Merkez'de, vatandaşlarımızla bir araya geldik. Domatesi, dün kilo ile alırken, bugün tane ile alıyoruz diyor bir vatandaşımız. Kasım ayının 10'u geldi, korkudan doğalgazı açamıyoruz diyor yine bir vatandaşımız. Defalarca KPSS'ye girdim, bir türlü atanamıyorum diyor bir öğretmenimiz. Kiralar, elektrik faturaları, ilaç fiyat farkları diye sıralıyor yine bir yurttaşımız. Kime derdimi yanayım diyor. Biz de bu durumdan nasibimizi alıyoruz haliyle. Hani iğne, çuvaldız konusu var ya. Siz de sorumlusunuz diyor bir vatandaşımız. İktidar mensupları sahada yok ancak siz de siyaset yapıyorsanız, daha gayretli olmalı, sorunların çözümüne katkı yapmalısınız diyor ve ekliyor. Bu durumdan siz de sorumlusunuz.

Topu taca atmayacağım. Evet biz de sorumluyuz. Birileri hatada ısrar ediyor ve bizler üzerimize düşeni yapmıyorsak, biz de sorumluyuz. Vatandaşımızın haklı eleştirilerini duyuyor ve kabul ediyoruz. Tüm bu meselelerin çözümleri için çok daha fazla gayret göstermek boynumuzun borcudur. Bunun için, ne gerekirse yapacağız. Bu yaz en güzel yaz olsun diyorsak, bu kış çok çalışacağız. Ümitliyiz. Bu kış, son kış olacak”

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle