“Biz Bu Seçimi Kazanmak İçin Yürüyoruz”

“Biz Bu Seçimi Kazanmak İçin Yürüyoruz”

Demokrat Parti Yalova İl Başkanı Ahmet Özsümer AK Parti ve CHP’yi seçim kaybetme korkusunun sardığını ifade etti. Özsümer, “Biz bu seçimi kazanmak için yürüyoruz” dedi.

Bir açıklama yapan DP Yalova İl Başkanı Ahmet Özsümer seçimin en kuvvetli adayının Rıdvan Acar olduğunu bunu fark eden diğer aday ve partilerin ise adeta korku denizinde boğulmak üzere olduklarını belirtti. Özsümer yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi, “Demokrat Parti’nin, Belediye Başkan adayı, değerli öğretmenimiz Rıdvan Acar ile seçime girmesinden rahatsız olanlar, panik için de son günlerde ne yapacaklarını şaşırmış haldeler. Onların derdi seçime üçüncü adayın girmemesiydi.  Bunun içinde ellerinden geleni yaptılar. Aday çıkartmış partileri zoraki dayatmalar ile kendilerine bağlatıp adaylarını çektirttiler, diğer partileri ellerinde tutmaya çalıştılar. Biz Demokrat Parti olarak seçime ortak olunca da karalama kampanyalarına başladılar. Onların yaptığı aday çektirtmeler, diğer partileri ellerinin altında bekletmeleri normal ve ahlaki oluyor, bizler, Demokrat parti olarak seçime ortak olunca, bir tarafa kaybettirmek için giriyorlar demeye başladılar. Kusura bakmayın da siz gelirken biz dönüyorduk. O oyunları, o yalanları, o dedikoduları başkalarına anlatın.

AK Partililer, bizim oylarımızı azaltır endişesi taşırken, Vefa Salman tarafı Ak Parti çıkarttı dedikodusunu yaymaya çalışıyor. Hatta son günlerde bazıları hadlerini aşarak para dedikodusunu bile yaymaya çalışıyorlar. Korkuları dağları sarmış ama nafile. 2009 baharında ne olduysa 2019 baharında da aynısı olacak. Hem Yalova'yı hem kendi partilerini bu adaylardan kurtarmak için geliyoruz. Az kaldı Yalova. Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman 20/04/2019 tarihinde, Hilton'da meclisi üyelerine yemekli plaket töreni düzenlemiş. 

Bence o plaketi belediye başkanı, AK Parti'nin adayı Yusuf Ziya Öztabak' a versin. Çünkü Yalova Belediyesinin bu duruma düşmesine sebep olan 5 yılın mimarlarından biri de Yusuf Ziya Öztabak'tır.

ak Parti Yalova belediye başkan adayı 2014 seçimlerinden sonra sn. Vefa Salman'ı  İl Başkanı olarak kendi partisinin kazandığı belediyelerden ve birliklerden önce ziyaret ederek, kutlamıştır. Aynı aday, mecliste muhalefet yapmamızdan ve basında ki haberlerden duyduğu rahatsızlığı defalarca ifade etmiştir”

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle