Belediye Meclisi Eski Üyelerine Çalışmalar Anlatıldı

Belediye Meclisi Eski Üyelerine Çalışmalar Anlatıldı

AK Partili Yalova Belediye Meclisi eski üyelerine partide düzenlenen toplantı ile parti ve belediye çalışmaları hakkında bilgi verildi.

Burada konuşan AK parti Yalova il Başkanı Muğlim Bağatar ve Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk ise meclis eski üyelerine emeklerinden dolayı teşekkür ettiler.

AK Parti Yalova il Başkanı Muğlim Bağatar ve Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk bir önceki dönemde Yalova Belediye Meclisi’nden görev yapan üyelerle bir toplantı gerçekleştirdiler. Toplantıda söz alan AK Parti Yalova İl Başkanı Bağatar, “Belediye çalışmalarımıza sunduğunuz katkıları çok önemsiyoruz. Sizlerin özverili çalışmalarınızı halkımızda takdir ediyor. Ben şahsım ve parti teşkilatımız adına hepinize yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk da eski meclis üyelerine teşekkür ederek belediye çalışmaları, yatırımlar, önümüzdeki süreçte hayata geçecek projeler ve belediyede yaşanan yolsuzluk olayının davası hakkında bilgi paylaşımında bulundu.
Yalova Belediye Meclisi eski üyeleri ise toplantıda belediye ve parti çalışmaları hakkında Bağatar ve Tutuk’a sorular sordular.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle