Başkanlardan Tutuk’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Başkanlardan Tutuk’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Teşvikiye Belediye Başkanı Mustafa Nurten ve Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel, Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Teşvikiye Belediye Başkanı Mustafa Nurten ve Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Tutuk konuklarına belediye çalışmaları hakkında bilgiler aktardı. Esenköy ve Teşvikiye ile ortak projelere de sıcak baktığını belirten Tutuk, “Esenköy ve Teşvikiye beldelerimiz ilimizin önemli turizm zenginliklerini bünyesinde barındırıyor. Buraların gelişmesi ilimizin gelişmesi anlamına geliyor. Dolayısıyla Teşvikiye ve Esenköy belediyelerimizle ortak projeler üretebiliriz” dedi.

Beldelerindeki çalışmalar hakkında Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’a bilgi veren Teşvikiye Belediye Başkanı Mustafa Nurten ve Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel daha sonra bir süre daha görüş alışverişinde bulundular. Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel ziyaretin anısına Tutuk’a çiçek hediye etti.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle