Başkan Acar Öğrencilere Başarılar Diledi

29 Eylül 2022 09:58
Başkan Acar Öğrencilere Başarılar Diledi

2022/2023 Eğitim ve Öğretim Yılının kısa bir süre önce başlaması dolayısıyla ilçedeki okulları ziyaret eden Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar öğrencilere ve öğretmenlere başarılar diledi.

Yeni eğitim ve öğretim yılının başlaması ile birlikte Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar da ilçedeki okulları ziyaret ederek öğrenci, öğretmenlerle buluşmalarına başladı. Eğitime büyük bir destek sağlayan Başkan Acar bu anlamda okulların talep ve ihtiyaçlarının karşılanmasını da sağlıyor. İlçede eğitim ve öğretim veren Termal İlköğretim, Termal İmam Hatip Ortaokulu, Yenimahalle Enver Üstün İlköğretim, Akköy İlköğretim ve Okul Öncesi Anasınıflarını ziyaret eden Acar okul yöneticilerinden okullar ile ilgili bilgiler aldı. Ardından sınıfları ziyaret eden Acar burada öğrenci ve öğretmenlerle sohbet etti. Eğitimin önemine dikkat çeken Acar, “Geleceğimizin teminatı olan yavrularımız ve gençlerimizin eğitimi son derece önemli. Bu nedenle okullarımızın en iyi şartlarda eğitim ve öğretim yapmasını sağlamak adına Termal Belediyesi olarak biz de elimizden gelen tüm desteği sağlıyoruz. Okullarımızdan gelen taleplerin yerine getirilmesi ve sorunların ortadan kaldırılması için gereken her şeyi bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Özel sınıfı ziyaret etti
Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar Termal Halk Eğitim Müdürlüğü bünyesinde özel öğrenciler için oluşturulan sınıfı da ziyaret etti. Burada özel bireyler ve velileri ile de sohbet eden Acar, “Özel yavrularımızın rehabilitasyonu, eğitim ve öğretimi hassasiyet gerektiren bir konudur. Bu anlamda atılan her adıma destek veriyoruz vermeyi de sürdüreceğiz. Özel öğrencilerimizin gelişimini son derece önemsiyoruz” diye konuştu.

 

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle