Bakan Ersoy Yalova’daydı

Bakan Ersoy Yalova’daydı

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, bir dizi inceleme ve temasta bulunmak üzere Yalova’ya geldi.

Bakan Ersoy Yalova Belediyesi ve AK Parti İl Başkanlığı’nı ziyaret ettikten sonra Yalova’nın turizm beldesi Termal’e giderek bilgiler aldı.

"İznik Tarihî Kıyı Bandı Rekreasyon ve Çevre Düzenlemesi Projesi"nin açılışına katıldıktan sonra Yalova’ya gelen Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet NuriErsoy’un ilk durağı Yalova Belediyesi oldu. Bakan Ersoy Yalova Valisi Muammer Erol, AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk ve AK Parti Yalova Milletvekilleri Ahmet Büyükgümüş ile Meliha Akyol tarafından karşılandı. Tutuk’un makamında belediye çalışmaları hakkında bilgiler alan Bakan Ersoy Yalova’nın turizm potansiyelinden de övgüyle bahsetti. Ziyaretin anısına Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk tarafından Bakan Ersoy’a Yalova Belediyesi İbrahim Müteferrika Kağıt Müzesi’nde üretilen kağıt ve Yürüyen Köşk maketi hediye edildi.
Bakan Ersoy Cuma Namazını ise Abdülhamit Han Camisi’nde kıldı. Namaz sonrasında AK Parti Yalova İl Teşkilatına geçen Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, burada ise AK Parti il yönetimi tarafından karşılandı. AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar’ın makamında geçen Bakan Ersoy’a Bağatar tarafından bir hançer hediye edildi. Daha sonra teşkilat mensupları ile bir araya gelen Ersoy burada güncel gelişmelerle ilgili açıklamalar yaptı. Bakanın programının bu bölümü ise basına kapalı olarak gerçekleşti. Bakan Ersoy ardından Yalova’nın Termal ilçesine geçti. Burada incelemede bulunan Ersoy daha sonra Yalova’dan ayrıldı.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Suat

07 Temmuz 2020 04:15
Can sIkIntisindan geziler basladi, gelen bakiyor giden bakiyor ama bakmaktan baska birsey yapan yok. Bakan Bakana baka baka Yalova kararirmis