Bağatar Ve Tutuk İl Başkanları Toplantısına Katıldı

29 Eylül 2022 09:57
Bağatar Ve Tutuk İl Başkanları Toplantısına Katıldı

AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında parti genel merkezinde düzenlenen 157. Genişletilmiş İl Başkanları toplantısına katıldı.

AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim, beraberinde Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel, Yalova İl Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek ve İl Gençlik Kolları Başkanı Muaz Ceylan ile birlikte AK Parti 157. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na katıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleşen toplantı sonrasında bir değerlendirme yapan AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, “Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle İl Başkanları Toplantımızı parti genel merkezimizde gerçekleştirdik. Önceki gün ise teşkilat başkanımızın başkanlığında 81 il başkanlarımızla daraltışmış toplantıda bir araya gelerek, çalışmalarımızı ve yol haritamızı istişare ettik. Sayın Cumhurbaşkanımız toplantıda gündemdeki iç ve dış konulara değinerek, önemli konulara temas etti. Sayın Cumhurbaşkanımız, biz İl Başkanlarına da şu üç önemli hususu ifade etti. ‘Birincisi, geçtiğimiz 20 yılda ülkemize kazandırdığımız demokrasi ve kalkınma atılımlarıdır. İkincisi, gencinden yaşlısına her kesimden insanımızın hayatına dokunan eser ve hizmetlerimizdir. Üçüncüsü, muhalefet sadece lafla vakit öldürürken, 2053 vizyonuyla ülkemizin geleceğine dair hayali, programı ve projesi olan tek siyasi hareket olduğumuzu anlatmamızdır. Bunları milletimize her fırsatta anlattığımızda ve onların gönül dünyalarına girdiğimizde, 2023’te müjdeyi vereyim, rekor bir oyla cumhurbaşkanı ve Meclis seçimlerini Allah’ın izniyle göğüsleyebiliriz”

Biz liderimize ve onun kadrolarına inanıyor ve güveniyoruz. Allah’ın izni, milletimizin desteğiyle 2023 Haziran seçimlerinde hem Cumhurbaşkanlığını hem de Cumhur İttifakı olarak meclisteki çoğunluğu kazanarak geçmişteki rekorlarımıza bir yenisi daha kazandıracağız. Yalova olarak partimize ve liderimize en büyük desteği şehrimizden vereceğiz inşallah. AK Parti’miz girdiği her seçimde ve siyasi krizlerden alnın akıyla, başarıyla çıkmıştır. AK Parti’miz aynı aşk, heyecan ve inanç ile huzur, istikrar ve güvenin adresi olmaya devam ediyor. AK Parti Yalova teşkilatları olarak saha çalışmalarımızı ve ziyaretlerimizi daha da artıracağız. Şehrimizde misafir Bakanlarımızı ve Genel Başkan Yardımcılarımızı ağırlayacağız. Haziran 2023 seçimlerine kadar kalan süreyi en iyi şekilde değerlendirecek, bu zamanın her gününü, her anını en verimli, en etkili bir şekilde değerlendirmek için çalışmalarımıza durmadan devam edeceğiz. Milletvekillerimizle, Belediye Başkanlarımızla, İlçe Başkanlarımızla, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımızla ve tüm teşkilat mensuplarımızla birlikte sahada, 2023 seçimlerine kararlı şekilde hazırlanacağız. Milletin partisi olan AK Parti’mizin, milletimizin gönlündeki yerini daha yükseğe çıkartmak için tüm unsurlarımızla birlikte çalışmalarımız artarak devam edecek” diye konuştu.

 

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle