Bağatar Adaylık Dilekçesini Güçlü’ye Teslim Etti

18 Mart 2023 11:05
Bağatar Adaylık Dilekçesini Güçlü’ye Teslim Etti

AK Parti Yalova Milletvekili aday adayı Muğlim Bağatar, adaylık dilekçesini AK Parti Yalova İl Başkanı Umut Güçlü’ye teslim etti.

AK Parti Yalova Milletvekili aday adaylığı için AK Parti Yalova İl Başkanlığı görevinden kısa bir süre önce istifa eden Muğlim Bağatar, aday adaylığını resmiyete kavuşturan dilekçeyi, AK Parti Yalova İl Başkanı Umut Güçlü’ye teslim ederek resmen aday adayı oldu. Güçlü dilekçeyi kabulünde, Muğlim Bağatar’a il başkanı olarak partiye ve ile yaptığı hizmetlerden dolayı bir kez daha teşekkür etti. Güçlü aday gösterilmesi ve milletvekili seçilmesi halinde Bağatar’ın Yalova’ya çok daha güzel hizmetler vereceğine olan inancının da altını çizdi.

Milletvekilli aday adaylık dilekçesini AK Parti Yalova İl Başkanı Umut Güçlü’ye teslim eden Muğlim Bağatar ise, “28. Dönem AK Parti Yalova Milletvekilliği A. Adaylığı dilekçemizi, İl Başkanımız Umut Güçlü’ye teslim ettim. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Liderliğinde Türkiye Yüzyılı vizyonu ile Rabbim güzel işler yapmayı nasip etsin. Ülkemiz, ilimiz, AK Partimiz ve hemşehrilerimiz için hayırlı olsun” dedi.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle