Babacan Yalovalılara Selamlarını Gönderdi

05 Kasım 2022 09:27
Babacan Yalovalılara Selamlarını Gönderdi

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Yalova İl Başkanı Mehmet Demirhan İstanbul’da gerçekleştirilen İl Başkanları Toplantısı’na katıldı.

Toplantıda DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’la da görüşen Demirhan, Babacan’ın tüm Yalovalılara selamlarını gönderdiğini söyledi.

DEVA Partisi İl Başkanları Toplantısı İstanbul’da DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın katılımı ile gerçekleştirildi. DEVA Partisi Yalova İl Başkanı Mehmet Demirhan’ın da katıldığı toplantı öncesinde Babacan ile bir araya gelen Demirhan Yalova ve Yalova’da ki çalışmalarla ilgili bilgileri paylaştı. DEVA Partisi Yalova İl Başkanı Mehmet Demirhan, Babacan’ı en yakın zamanda Yalova’da ağırlamak istediklerini söyledi.  Babacan ise Yalovalılara Demirhan vasıtası ile selamlarını göndererek Yalovalılarla buluşmayı çok istediğinin altını çizdi.

Ardından İl Başkanları toplantısında söz alan DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, "Kalkınma Seferberliği Eylem Planı" hakkında bilgiler verdi. Bu planla ülkeyi daha özgür ve zengin kılmayı hedeflediklerini söyleyen Babacan, “Biz milletimi hiçbir zaman aldatmadık, yerine getiremeyeceğimiz sözleri hiçbir zaman vermedik. 'Sanayide 1 milyon istihdam, 10 yeni sanayi vahası, 100 bin süper KOBİ' dedik. '500 milyar dolarlık ihracata ulaşacağız' dedik. Hepsini tek tek hesap ettik. Eylem planlarımızda yer alan maddelerin sayısı 1000'i geçti. Bunların tamamı özgür ve zengin Türkiye'nin yol haritası." diye konuştu.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle