Akyol’dan Serim’e Hayırlı Olsun Ziyareti

19 Kasım 2022 09:37
Akyol’dan Serim’e Hayırlı Olsun Ziyareti

AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol Dışişleri Bakan Yardımcılığı görevine atanan Yasin Ekrem Serim’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

TBMM’de yoğun bir tempoda çalışan AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, bakanlarla da görüşerek ilin sorunlarını ve taleplerini onlara aktarıyor. Bu çerçevede Dışişleri Bakan Yardımcılığı görevine atanan Yasin Ekrem Serim’i makamında ziyaret eden AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, görevinde başarılar diledi. Türkiye’nin dış politikada çok hareketli günler geçirdiği şu dönemde Serim’in de çok önemli bir görevi üstlendiğini ifade eden Akyol, “Ülkemiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde dünyadaki tüm gelişmelerde kritik roller üstleniyor. Dünyadaki lider devletlerden birisi durumundaki Türjkiye’nin dış politikaya yönelik sürdürdüğü çalışmalarda Dışişleri Bakanımız sayın Mevlüt Çavuşoğlu’nun ekibine katılan Dışişleri Bakan Yardımcısı Yasin Ekrem Serim’e görevinde başarılar diliyoruz” dedi.

AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol ve Dışişleri Bakan Yardımcısı Yasin Ekrem Serim ardından bir süre daha istişarede bulundular.

 

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle