Akyol’dan Cumhurbaşkanlığı Seçimleri İçin Çağrı

17 Mayıs 2023 12:13
Akyol’dan Cumhurbaşkanlığı Seçimleri İçin Çağrı

AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, 28 Mayıs’ta gerçekleşecek Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimlerinde tüm Yalovalıları Cumhurbaşkanı ve Cumhur İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan’ı desteklemeye çağırdı.

Akyol, “Vakit Cumhurbaşkanımızı 28 Mayıs’ta rekor bir oy oranı ile seçme vakti” dedi.

14 Mayıs 2023 Pazar günü gerçekleşen Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri sonrasında bir açıklama yaptı. Akyol, kendisine destek veren Yalova halkına teşekkür etti ve 28 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimlerinde Cumhur İttifakı adayı Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden Cumhurbaşkanı seçeceklerini söyledi.

AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, 14 Mayıs 2023 Pazar günü gerçekleşen Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri sonrasında bir açıklama yaptı. Akyol, kendisine destek veren Yalova halkına teşekkür etti ve 28 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimlerinde Cumhur İttifakı adayı Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden Cumhurbaşkanı seçeceklerini söyledi.

Akyol, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şunları yazdı, “Teşekkürler Yalova’m.14 Mayıs Seçimlerinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve davamıza verdiğiniz destek için siz kıymetli hemşerilerime şükranlarımı sunuyor, 28. Dönem Milletvekili olarak TBMM’de sizleri temsil edecek olmaktan onur duyuyorum. Şimdi vakit liderliğiyle ülkemize çağ atlatan ve 14Mayıs seçimini açık ara önde bitiren Sayın Cumhurbaşkanımızı 28Mayıs’ta rekor bir oy oranı ile seçme vakti. Sizlerden ricam terör örgütü ve yandaşlarına fırsat vermeden ülkemiz için, milletimiz için, geleceğimizin teminatı çocuklarımız ve aziz şehitlerimiz için gelin Türkiye Yüzyılı’nı el birliğiyle inşa edelim ve hep birlikte Türkiye olalım”

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle