Akyol Evlere Konuk Oldu

25 Ekim 2022 10:37
Akyol Evlere Konuk Oldu

TBMM’nin yeni dönem çalışmalarına başlaması ile birlikte Ankara’ya giden AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, bulduğu ilk fırsatta Yalova’ya gelerek vatandaşları evlerinde ziyaret etti.

AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol hafta sonu Yalova’da geçirdi. İl merkezi ve ilçelerde ev ziyaretleri gerçekleştiren Akyol vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinledi. AK Parti’nin kurulduğu ilk günden itibaren halkla içiçe olduğunu dile getiren Akyol, “AK Parti halkımızın sinesinde çıkmış bir partidir. Halkına hizmeti kendisi için kutsal bir görev addeden partimiz, kurulduğu günden bugüne kadar hiçbir zaman bu şiarından geri durmadı. Bizlerde Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan gibi meclisteki görevimizden artan her zamanı halkımızla geçiriyoruz. Onların dertleri ile dertlenip onların sevinçleri ile mutlu oluyoruz. Bu çerçevede Yalovalı vatandaşlarımızın evlerine konuk olduk. Bizlere kapılarını da gönüllerini de açan halkımıza teşekkür ediyorum. Sorunları çözmenin en kolay yolu sorunu bizzat sahibinden öğrenmektir. Biz de bunu yapıyoruz” dedi.

Kendilerini evlerinde ziyaret ettiği için AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol’a teşekkür eden vatandaşlar ise, sorun ve taleplerini Akyol’a ilettiler.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle