Akmeşe Halk Eğitim Müdürleri İle Bir Araya Geldi

15 Aralık 2022 08:28
Akmeşe Halk Eğitim Müdürleri İle Bir Araya Geldi

Yalova Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe, il merkezi ve ilçelerde yer alan Halk Eğitim Merkezleri’nin müdürleri ile bir toplantı yaparak yapılan çalışmalar hakkında istişarede bulundu.

Vatandaşların hobilerini ve kendilerini geliştirmelerinin yanısıra, meslek sahibi olmalarına da önemli katkılar sunan Halk Eğitim Merkezleri düzenlenen kurslarla büyük ilgi görüyor. Bu noktada Halk Eğitim Merkezleri’nin verdiği hizmetleri ve düzenlenen kursları konuşmak isteyen Yalova Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe, Çiftlikköy Halk Eğitim Merkezi’nde düzenlenen toplantıda il merkezi ve ilçelerde hizmet veren Halk Eğitim Merkezleri’nin müdürleri ile bir araya geldi. Burada Halk Eğitim Müdürlüklerinin üstlendiği görevin önemine vurgu yapan Akmeşe, “Halk Eğitim Merkezlerimizin il merkezimizde ve ilçelerde açtığı kurslarla çok sayıda vatandaşımıza eğitimler verdiğini görmekten ve en çok da kursların büyük ilgi gördüğüne şahit olmaktan mutluyum. Halk Eğitim Müdürlüklerimizin çalışmalarını çok önemsiyorum” dedi.

Ardından Halk Eğitim Müdürleri sıra ile söz alarak sorumluluk alanlarında yaptıkları çalışmalar, açılan kurslar ve bu kurslardan yararlanan kursiyer sayıları hakkında Yalova Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe’ye bilgiler aktardılar. Kursların talepler doğrultusunda sürdürüldüğünü ifade eden Halk Eğitim Müdürleri yeterli kursiyer sayısının yakalanması durumunda her kursun açılabildiği bilgisini de verdiler.

Yalova Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe ve Halk Eğitim Müdürleri önümüzdeki süreçteki planlamalarla ilgili olarak da istişarelerde bulundular.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle