Akmeşe Gsl Resim Sergisine Katıldı

19 Ocak 2023 09:08
Akmeşe Gsl Resim Sergisine Katıldı

Yalova Güzel Sanatlar Lisesi öğretmen ve öğrencilerinin eserlerinden oluşan resim sergisinin açılışı, Yalova Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe tarafından yapıldı. Gençlerin yaptığı resimler sergiyi gezenlerden büyük bir beğeni topladı.

Yalova Güzel Sanatlar Lisesi Resim Bölümü öğrencilerinin alan öğretmenleri rehberliğinde hazırladığı ve açılışını Yalova Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeş’nin yaptığı 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı 1. Dönem Sonu Resim Sergisi Kent Müzesi’nde sanatseverlerle buluştu. 9, 10 ve 11. sınıf öğrencilerinin dönem boyunca yapmış oldukları kara kalem, yağlı boya ve akrilik boya çalışmalarının yer aldığı sergi, 17-18-19 Ocak tarihlerinde açık olacak. Açılış sonrası sergiyi gezerek eserleri tek tek inceleyen Akmeşe, öğretmen ve öğrencilerden eserleri hakkında bilgi aldı. Öğrencileri ve öğretmenlerini tebrik eden Yalova Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe, serginin gerçekleşmesinde emeği olan yöneticilere de teşekkür etti.
Sergiyi gezen vatandaşlar da sergilenen resimleri beğeni ile incelediler. Resimleri yapan öğrencilerden de çalışmaları hakkında bilgiler alan vatandaşlar öğrenci ve öğretmenleri kutladılar.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle