Ak Parti, “Teşkilat Akademisi” Gerçekleştirildi

28 Kasım 2022 09:21
Ak Parti, “Teşkilat Akademisi” Gerçekleştirildi

Teşkilat Akademisi Türkiye Yüzyılı Yalova Eğitim Programı teşkilat mensuplarının yoğun bir katılımı ile Yalova Belediyesi meclis Salonu’nda gerçekleştirildi.

AK parti Genel Merkezi’nin talimatı ile 81 ille paralel olarak Yalova’da da gerçekleştirilen Teşkilat Akademisi yoğun bir katılıma sahne oldu. AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, Yalova Belediye Başkan vekili Mustafa Tutuk, AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, AK Parti Yalova İl Yöneticileri ve partililerin yoğun katılımına sahne olan programda Hulusi Şentürk, Prof. Dr. Hasan Basri Yalçın, Zafer Şahin ve Ali İhsan Arslan konuşmacı olarak yer aldı.

'Bu Hikayenin Kahramanı Sensin' ve 'Türkiye Yüzyılı' mottosuyla gerçekleştirilen eğitimde, “Seçim 2023”, “Siyasal İletişim ve Yeni Medya” ve “Sıkça Sorulan Sorular” konulu sunumlar gerçekleştirildi. Program AK Parti Ankara Milletvekili Ali İhsan Arslan'ın  “Türkiye Yüzyılı” içerikli konuşması ile sona erdi. Arslan 2023 seçimlerinin önemine vurgu yaparak tüm teşkilatların seçimlere hazırlıklı olmalarını istedi. Teşkilat Akademisi sonrasında kürsüye gelen AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar ise partililere eğitime yoğun bir katılım sergiledikleri için teşekkür etti.
Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk ise Prof. Dr. Hasan Basri Yalçın’a bir hediye takdim ederek verdiği bilgilerden dolayı teşekkür etti.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle