Acar’dan Kongreler Sonrası Tebrik Ziyareti

Acar’dan Kongreler Sonrası Tebrik Ziyareti

Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar ve AK Parti Termal İlçe Başkanı Recep Bahar ile beraberindeki heyet AK Parti Yalova İl Başkanlığı’na çıkarma yaptı.

Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar ve AK Parti Termal İlçe Başkanı Recep Bahar kongreler sonrasında yeniden başkanlığa seçilen AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Umut Güçlü ile kadın ve gençlik kolları başkanlarını ziyaret ederek tebrik etti.

Kongreler sonrasında yeniden başkanlığa seçilmelerinden dolayı tebrik etmek amaçlı ziyaretlerin ilki ise AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar’a gerçekleştirildi. Konuklarını karşılayan Bağatar ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Bağatar’ı kutlayan Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar, Bağatar’a hediye sunarak görevinde başarılar diledi. Termal heyeti ayrıca AK Parti Merkez İlçe Başkanı Umut Güçlü, Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek ve Ak Parti Yalova İl Gençlik Kolları Başkanı Emirhan Balkaya’yı da ziyaret ettiler. Ziyarette Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar ve AK Parti Termal İlçe Başkanı Recep Bahar’a, Termal Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Yıldız Akçay, Termal Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Kazım Emir Kaş, Termal Ak Parti Belediye meclis üyeleri ve Ak Parti Termal İlçe teşkilatı yönetimi de eşlik etti.
Ziyaretlerde düzenlenen kongreler sonrasında yeniden seçilerek görevlerine devam eden başkanlarla sohbet eden Acar ve beraberindekiler ilçe, il ve ülke gündemi hakkında görüş alışverişinde bulunmayı da ihmal etmediler.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle