Acar’dan Cumhurbaşkanlığı Seçimine Tam Destek

25 Mayıs 2023 11:00
Acar’dan Cumhurbaşkanlığı Seçimine Tam Destek

AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, Ak Parti MKYK üyesi Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, AK Parti İl Başkanı Umut Güçlü ve İl Yöneticileri Termal’de seçim çalışmalarını sürdürdü. Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar da vekillere destek verdi.

Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar, 28 Mayıs 2023’te yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turuna destek vermek için AK Parti Yalova Milletvekilleri ve Ak Parti İl Teşkilatını Termal’de ağırladı.  Termal ilçesinde gerçekleşen ziyarette, Önceki Dönem Belediye Başkanı İsmail Atik, Termal Ak Parti İlçe Başkanı Recep Bahar, Termal Ak Parti İlçe Kadın Kolları, Termal İlçe Gençlik Kolları ve Meclis Üyeleri de hazır bulundu. İlçeye gelen AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, Ak Parti MKYK üyesi Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, AK Parti İl Başkanı Umut Güçlü ve İl Yöneticileri ise Termal halkıyla bir araya gelerek seçim çalışmalarını sürdürdü.

Ziyarette konuşan Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar, Cumhurbaşkanlığı seçiminin Türkiye’nin geleceği için çok önemli olduğunu vurguladı. Acar, “Cumhurbaşkanlığı seçimi, ülkemizin istikrarını ve güvenliğini sağlayacak bir seçimdir. Bu seçimde milletimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğindeki AK Parti’ye güvenini bir kez daha gösterecektir. Hemşehrilerimizden de bu desteği bekliyoruz.” dedi.

Acar, ziyaretlerinden dolayı Milletvekillerine, Başkanlara ve İl Teşkilatına teşekkür ederek, seçim çalışmalarında başarılar diledi.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle