61 Kursiyer Belge Aldı

14 Ocak 2023 11:11
61 Kursiyer Belge Aldı

Yalova Halk Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Motorlu Taşıtlar Direksiyon Öğretici Kursu’nu tamamlayan 61 kursiyer belge aldı.

Yalova Halk Eğitim Müdürlüğü toplamda 200 saat olan Motorlu Taşıtlar Direksiyon Öğretici Kursu verdi. Kurs yoğun ilgi gördü. Kursta İlk yardım, İSG, Eğitimde ölçme değerlendirme, Çevre koruma, Direksiyon eğitimi, Mesleki ahlak ve Ahilik, Güvenli araç kullanma, Öğretim ve yöntem teknikleri, Etkili İletişim ve sürücü adayına direksiyon eğitimi verildi. 66 kursiyerle başlayan eğitimi 61 kursiyer tamamladı. Kursu tamamlayanlar ise düzenlenen törenle belgelerini aldılar. Belgeleri Yalova Milli Eğitim Müdürlüğü Hayat Eğitim’den sorumlu Şube Müdürü Mehmet Kalkan, Yalova Halk Eğitim Müdürü Sadrettin Doğan, Halk Eğitimi Müdür Yardımcısı Ercan Altun, kurs öğretmenleri Zafer Velideğer, Serpil Eraltan ve Barış Aslan verdiler.
Zorlu ve uzun bir kurs sürecini tamamlayan kursiyerleri kutlayan Yalova Milli Eğitim Müdürü Sadrettin Doğan kursiyerlerin aldıkları bu belge ile sürücü kurslarında öğreticilik yapabileceklerini söyledi.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle