400 Yataklı Hastane İle İlgili Görüş Alışverişi

400 Yataklı Hastane İle İlgili Görüş Alışverişi

AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol ve Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı makamında ziyaret ederek Yalova’da sürdürülen 400 yataklı Devlet Hastanesi hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Yalova’da yapımı devam eden 400 yataklı devlet hastanesinin kaba inşaatı büyük oranda tamamlandı. Belirlenen takvime uygun olarak çalışmaların sürdüğü hastanenin taahhüt edilen tarihte tamamlanacağı düşünülüyor. Bu kapsamda Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı makamında ziyaret eden AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol ve Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk hastane çalışmaları ile ilgili olarak bakan Koca ile görüş alışverişinde bulundular. Hastanenin sadece il değil bölge açısından da çok büyük bir önem taşıdığına dikkat çeken AK Parti heyeti bu anlamda Bakan Koca’dan bir takım taleplerde de bulundular. İlçelerdeki sağlık çalışmaları ve buralarda düşünülen yatırımların da konuşulduğu ziyarette geçtiğimiz günlerde Yalova Üniversitesi Rektörü tarafından dillendirilen ve her zaman Yalova gündeminde yerini alan Tıp Fakültesi konusunun ise bakanla konuşulup konuşulmadığı ise merak konusu oldu.

Ziyarette Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya Atatürk’ün Yalova’da ki Yürüyen Köşk’ünün bir tablosunu hediye etti.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle