2 Temmuz Pazar, Tigem Kampları


Cumartesi günü Yalova Belediye Başkanı Binicioğlu tarafından açılışı yapılan Tİgem plajı Yalovalılar tarafından yoğun ilgi gördü. Plajların Yalova halkına açılmasıyla birlikte TİGEM plajlarında, dün

Cumartesi günü Yalova Belediye Başkanı Binicioğlu tarafından açılışı yapılan Tİgem plajı Yalovalılar tarafından yoğun ilgi gördü. Plajların Yalova halkına açılmasıyla birlikte TİGEM plajlarında, dün şezlong bulmak mümkün değildi.

Yalova Belediyesi’ne devredilen kamp bölgesindeki Aile Plajı Pazar günü doluydu. TİGEM’i halka kullanımına açma sözü verdiklerini hatırlatan Belediye Başkanı Binicioğlu, TİGEM’in halka açılacağını geçen yıl söylemiştik. Şimdi verdiğimiz bu sözün yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Yalova halkı artık buradan istediği gibi faydalanabilir” dedi.

Tigem kaplarının işletmeciliğini üstlenen Yabeltaş Genel müdürü Esat Ural ise yaptığı açıklamada “Cumartesi günü yaptığımız açılıştan sonra Pazar günü burası yoğun ilgi gördü. Aldığımız şezlong ve şemsiyeler taleplerin fazla olması nedeniyle yetersiz kaldı. Pazartesi gününden itibaren ek siparişler vereceğiz. Yalova halkının temiz kumsal ve deniz beklentilerine bu kampların cevap vermesi bizleri de mutlu etti.” dedi.
Fotoğrafın büyük halini görmek için tıklayınız

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle