“Halkımızı Bilgilendiriyoruz”

 “Halkımızı Bilgilendiriyoruz”

24 Haziran seçimleri için geri sayım sürerken AK Parti teşkilatları milletle kucaklaşmak için alanlara indi.

Ana kademe il, ilçe, belde teşkilatları ile gençlik ve kadın teşkilatları Türkiye için önemli bir eşik olan seçimlerde başarı için ter döküyor.

Teşkilatlar seçim çalışmaları kapsamsında girilmedik sokak ve çalınmadık kapı bırakmamayı hedefliyor. Erken seçim kararının alınması ile birlikte çalışmalarına başlayan teşkilatlar milletin derdini dinliyor. Kongrelerini tamamlayan teşkilatlarda “çalışma azmi kendini gösteriyor.

AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, “Seçim tarihine kadar tüm seçmenlere ulaşmayı hedefliyoruz. AK Parti’nin 16 yıl boyunca hayata geçirdiği devrim niteliğindeki adımları vatandaşlara hatırlatıyoruz. Yeni dev projelerin eksiksiz olarak sürmesi için vatandaşlarımızdan destek istiyoruz. Cumhur İttifakı’nın bir araya geliş nedenlerini vatandaşlara anlatıp, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin ülkemize kazandıracakları konusunda da seçmeni bilgilendirmeye devam ediyoruz. AK Parti şu anda sahada. Aktif olarak Milletvekili adaylarımız belli olduğu zaman daha hareketli bir süreç bizi bekliyor.” dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle