Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

YTSO, TSE Denetimlerini Başarıyla Tamamladı

TSE Bursa Sistem Belgelendirme Müdürlüğü Denetçisi Mustafa Ekin tarafından yapılan denetim sonunda, odanın kalite yönetim sisteminin TSE EN ISO 9001 standardına uygunluğunun yeniden tescil edildiği belirtildi.

Haber Giriş Tarihi: 27.12.2022 13:30
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
YTSO, TSE Denetimlerini Başarıyla Tamamladı

22 Aralık 2022 tarihinde gerçekleşen denetimin açılış toplantısına YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan, YTSO Genel Sekreteri Taner Eriş, Ticaret Sicil Müdürü - Yönetim Sistemleri ve Akreditasyon Uzmanı İbrahim Akkanat, Ticaret Sicil Müdür Yrd. M. Emrah Akın, Basın Yayın Bilgi İşlem Uzmanı Necat Rüzgar ve Sanayi Sicil-Dış Ticaret Uzmanı Hande Teztürer katıldı.

Üyeye en iyi hizmeti vermek amacıyla yapılan çalışmalar kapsamında meclis ve yönetim kurulumuzun haricinde personele de çok büyük görev ve sorumluluk düştüğünü belirten YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan “Odamız personeli gerçekten bu konuda özveriyle çalışıyor. Bu tür denetimlerin yapılan çalışmaların hepsini görmek için bir sonuç raporu olduğunu ve kendimizi değerlendirme fırsatı bulduğumuzu düşünüyorum. Bu tip denetimleri kendimizi geliştirmemizde fırsat olarak görüyoruz. Denetimler sonucunda iyileştirmeler yaparak hizmet kalitemizi arttırıyoruz. Şuan başladığımız zamandan çok daha iyi durumdayız. Kalite Sistemini aynı etkinlikte yürüterek üyelerimize daha iyi hizmet vermek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

TSE yetkilileri tarafından yapılan ve bir gün süren çok titiz bir denetim sonucu gözetim ve belge yenileme tetkikinin başarıyla tamamlandığı raporu bizlere verildi. Bağımsız bir göz tarafından yapılan bu değerlendirme, bizleri son derece mutlu etmiştir çünkü biz duvarlara asılan belgeden ziyade, üyelerimizin ve tüm halkımızın memnuniyetini esas alarak hizmet vermeye çalışıyoruz. Bu hizmetlerimizin de standartlara uygun olması bizleri sevindirmiştir" dedi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.