Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Yeşil Mavi Yol Yabancıların Gözüyle Görüntülenecek

Esvet Sabri Aytaşman Süs Bitkileri Meslek Lisesi tarafından yürütülen Okul Dışı Öğrenci Merkezli Sosyal Faaliyetler Projesi “Strenghtening Out of School Time” kapsamında proje ortağı Polonya ve İtalya'dan gelen konuklar Yalova'da ağırlandı.

Haber Giriş Tarihi: 16.11.2013 00:00
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
Yeşil Mavi Yol Yabancıların Gözüyle Görüntülenecek

Esvet Sabri Aytaşman Süs Bitkileri Meslek Lisesi tarafından 2013 yılında hayata geçirilen ve AB tarafından desteklenen Okul Dışı Öğrenci Merkezli Sosyal Faaliyetler Projesi'ne İtalya ve Polonya'da ortak olmuştu. Projenin çalışmalarına başlanarak ilk toplantı Yalova'da gerçekleştirildi. İtalya ve Polonya'dan gelen 6 kişilik grup Esvet Sabri Aytaşman Süs Bitkileri Meslek Lisesi tarafından ağırlandılar. Proje çalışmaları kapsamında ise Yeşil Mavi Yolun her yönden araştırılıp bilgi ve görüntülerden oluşan bir tanıtım albümünün oluşturulması, öğrencilerin diğer iki ülkeyi araştırıp tanıtması ile evlerden atık yağ toplama ve geri dönüşümlü enerji konularının araştırılması karara bağlandı.

Çalışmalar dışındaki zamanda ise Yalova'nın tarihi ve doğal güzelliklere sahip bölgelerini gezen konuklar Yalova'ya hayran kaldılar.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.