Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Yeni Projeler İçin Vekillerden Destek İstediler

Yalova İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ümit Yılmaz Ankara’da AK Parti Yalova Milletvekillerini ziyaret ederek 2023 yılında hayata geçirilmesi planlanan projelerle ilgili destek istediler.

Haber Giriş Tarihi: 22.12.2022 08:26
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
Yeni Projeler İçin Vekillerden Destek İstediler

Yalova İl Özel İdaresi 2022 yılında birçok önemli hizmete ve yatırıma imza attı. 2023 yılında da hız kesmek istemeyen İl Özel İdaresi gerekli planlamaları yaparak yeni yılı beklemeye başladı. Bu çerçevede Ankara’ya giden İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ümit Yılmaz, AK Parti Yalova Milletvekilleri Ahmet Büyükgümüş ve Meliha Akyol’u makamlarında ziyaret ettiler. Ziyaretlerde 2022 yılında yapılan çalışmalar, hizmet ve yatırımlar hakkında vekillere bilgiler sunan Soygüzel ve Yılmaz, 2023 yılı hedeflerini de paylaştılar. 2023 yılında yeni projeleri hayata geçirmek istediklerini ifade eden İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel bu çerçevede ilgili bakanlıkların yardımlarını almak adına Yalova Milletvekillerinden destek istedi. AK Parti Yalova Milletvekilleri Ahmet Büyükgümüş ve Meliha Akyol ise yapılacak her hizmet ve yatırım için ellerinden geleni yapacaklarını ve ilgili bakanlarla görüşeceklerini ifade ettiler.

Kendilerini verdikleri desteklerden dolayı Büyükgümüş ve Akyol’a teşekkür eden Yalova İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel, “Sayın milletvekillerimiz ilimize yapılacak her hizmet ve yatırımda her zaman yanımızdalar. 2022 yılında yaptığımız çalışmalarda kendilerinin desteklerini her zaman hissettik. 2023 yılında da önemli çalışmalar, hizmetler ve yatırımları hayata geçirmek istiyoruz. Bu anlamda neler yapmak istediğimizi kendilerine anlattık ve desteklerini talep ettik. Vekillerimiz de her zaman olduğu gibi yine yanımızda olarak yapmak istediğimiz yatırımlarla ilgili bize tam destek vereceklerini ifade ettiler” dedi.

Yalova İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ümit Yılmaz Ankara ziyaretleri kapsamında Kamu Gözetimi Kurumu Başkanı Hasan Özçelik’e de konuk oldular. Soygüzel ve Yılmaz, Özçelikle de Yalova’da yapılan çalışmalarla ilgili istişarelerde bulundular.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.