Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Yatub’da Encümen Ve Komisyon Üyeleri Belirlendi

Yalova Turizm Birliği (YATUB) Mayıs ayı olağan toplantısı İl Genel Meclisi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. YATUB ve Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar başkanlığında gerçekleşen toplantıda birliğin Encümen ve plan bütçe komisyonu üyeleri de belirlendi.

Haber Giriş Tarihi: 02.06.2023 09:46
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
Yatub’da Encümen Ve Komisyon Üyeleri Belirlendi

Yılda 2 kez gerçekleştirilen YATUP Olağan Toplantılarının bu yıl ki il toplantısı YATUB ve Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar başkanlığında İl Genel Meclisi Toplantı Salonu’nda düzenlendi. YATUB’a üye belediyelerin başkan ve temsilcilerinin katıldığı toplantı saygı duruşunda bulunulması ve akabinde İstiklal Marşı’nın okunması ile devam etti. Gündem gereği 2022 yılı faaliyet raporu ile 2022 yılı kesin hesabı okunarak ibra edildi. Ardından YATUB Encümen üyeleri ile YATUB Plan ve Bütçe Komisyonu üyelerinin seçimleri gerçekleştirildi. Kapalı zarf usulü ile yapılan Encümen üyesi seçimlerinde üyeliklere; Mustafa Tokat, Davut Pekmez, Arif Oktay Tunç, Nizamettin Balkaya ve Levent Karanlık seçildi.

Plan ve Bütçe Komisyonunun üye seçimleri ise açık oylama ile yapıldı. Yapılan oylamada Plan ve Bütçe Komisyonu ise; Mustafa Tokat, Mustafa Nurten, Davut Pekmez, Hasan Özdemir ve Nizamettin Balkaya’dan oluştu.

“Birlik belediyelere destek verecek”
YATUB Olağan toplantısının dilek ve temenniler bölümünde söz alan YATUB ve Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar ise, birliğin belediyelerin kültürel ve turizme yönelik faaliyetlerine tam destek vermesi gerektiğini söyledi. Bu çerçevede ilde düzenlenen faaliyetlere YATUB’un destek vermesi ve oluşturulacak stantta birliğin de yer alması genel kabul gördü. Öte yandan ilde düzenlenecek olan kültürel faaliyet ve festivallere de tüm belediyeler adına YATUB’un tek elden destek sağlaması fikri de konuşuldu.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.