Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Yatub 2024 Bütçesi 2 Milyon TL Olarak Belirlendi

Yalova Turizm Birliği (YATUB), 2023 yılının son toplantısını İl Özel İdare Binası Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirdi. Toplantıda, 2024 yılı bütçesi oy birliği ile 2 milyon TL olarak kabul edildi.

Haber Giriş Tarihi: 01.12.2023 09:29
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
Yatub 2024 Bütçesi 2 Milyon TL Olarak Belirlendi

Termal Belediye Başkanı ve YATUB Başkanı H. Sinan Acar’ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, ilçe ve belde belediye başkanları ile birlik üyesi belediyelerin temsilcileri katıldı. Toplantı, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Toplantıda bütçe tasarısı da görüşüldü. Tasarı, birlik üyeleri tarafından görüşülüp karara bağlandı. Buna göre, 2024 yılı gelir ve gider cetveli 2 milyon TL olarak belirlendi. Bütçenin gelir kalemleri arasında üye kurumlardan gelen gelirler, faiz gelirleri, bağış ve yardımlar, turizm firmalarından alınan gelir ve aidatlar, işletme gelirleri ve müşterek projelere katılım payları yer aldı.

Toplantıda konuşan YATUB Başkanı H. Sinan Acar, bütçede herhangi bir artış yapmadan aynı şekilde devam etmeyi öngördüklerini söyledi. Acar, “Bütçemize baktım ben, oraya gelmeden öncede size arz edeyim. Her dönem afetlerle ilgili problemler yaşadığımız için herhangi bir zam yapmadan aynı şekilde devam etmeyi öngördük. Tabi ki sizin duygu düşüncelerinizde önemli. Geçen 2022-2023 bütçemizde zaten 2 milyon TL idi. 2024 bütçemizi de 2 milyon TL olarak düşünüyoruz. Yeni dönemde inşallah hep birlikte, birlik ve beraberlik içerisinde tekrar görev alarak orada tartışmayı öneriyorum. Bu anlamda 2024 yılı geliri 2 Milyon TL, giderimiz de 2 Milyon TL olarak oy birliği olarak kabul edildi” dedi.

 

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.