Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Yaman Veda Yemeği İle Uğurlandı

Yalova Orman ve Su İşleri Müdürlüğü'nde Birim Mühendisi olarak görev yapan Osman Cezmi Yaman'ın Manisa 4. Bölge Müdürlüğüne tayin edilmesi nedeniyle mesai arkadaşları tarafından bir veda yemeği gerçekleştirildi.

Haber Giriş Tarihi: 02.06.2016 09:47
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
Yaman Veda Yemeği İle Uğurlandı

Uzun bir süredir Yalova'da Birim Mühendisi olarak görev yapan Osman Cezmi Yaman kararname ile bir süre önce Manisa 4. Bölge Müdürlüğüne tayin edilmişti. Yaman yeni görevine Yalova'da ki mesai arkadaşlarının katıldığı yemekle uğurlandı. Yemeğe Orman ve Su İşleri Bakanlığı II. Bölge Müdürü Yahya Güngör,  Müdürlüğümüz İl Şube Müdürü Nevzat Alğan ve Yalova'da ki mesai arkadaşları da katıldı. Yemekte konuşan Yalova Orman ve Su İşleri Şube Müdürü Nevzat Alğan, "bizler kurum amiri olarak hiçbir arkadaşımızın başka bir yere gitmesini istemeyiz. Ancak hayat şartlarının gereği tayin istenmesi durumunda da mecburen gereğini yapmak durumunda kalıyoruz. Yalova Birim Mühendisi Osman Cezmi Yaman’nında kurumumuzda hizmet vermiştir. Hiçbir arkadaşımız buradaki ortamı ve birlik beraberlik yönünden bu sıcaklığı gittiği yerde bulamayabiliyor. Ama hayat şartları gereği bizler istemesek de gitmeleri gerektiğinden aramızdan ayrılmalarına üzülüyoruz. Arkadaşımıza kurumda ki hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Memuriyet hayatlarında ve özel yaşantılarında kendilerine başarı ve mutluluklar dilerim. Ayrıca bu gecede birlik ve beraberlik örneği sergileyerek veda yemeğine katılan tüm personellerimize de kurumumuz ve arkadaşımız adına teşekkür ediyorum" dedi.
Yalova'da çok güzel günler geçirdiğini dile getiren Yalova Birim Mühendisi Osman Cezmi Yaman ise, "Yalova'dan ve arkadaşlarımdan ayrılmanın üzüntüsünü yaşıyorum. Burada çok güzel anılarım, dostluklarım oldu. Yalova'yı ve sizleri asla unutmayacağım" dedi.
Ardından Yalova'da ki çalışmalarından dolayı Yalova Birim Mühendisi Osman Cezmi Yaman’a, Orman ve Su İşleri Bakanlığı II. Bölge Müdürü Yahya Güngör ve Yalova Orman ve Su İşleri Şube Müdürü Nevzat Alğan tarafından bir teşekkür plaketi sunuldu.


Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.