Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Yado İçin İmza Kampanyası Başlatıldı

Gelecek Partisi Yalova İl Teşkilatı tarafından ilde Yalova Deniz Otobüsleri İşletmesi’nin (YADO) kurulması için imza kampanyası başlatıldı.

Haber Giriş Tarihi: 30.05.2022 09:20
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
Yado İçin İmza Kampanyası Başlatıldı

Burada basın açıklaması yapan Gelecek Partisi Yalova İl Başkanı Kürşat Emre Çandır, “Yalova üzerinde söz sahibi olan kurum ve kuruluş yöneticilerinin, YADO fikriyle ilgili herhangi bir adım atmadıklarını üzülerek gözlemliyoruz” dedi.

Yalova Deniz Otobüsleri İşletmesi kurulması fikrini her defasında kamuoyu ile paylaşan Gelecek Partisi Yalova İl Başkanı Kürşat Emre Çandır bu anlamda ilk somut adımı atarak YADO kurulması için imza kampanyası başlattı. Cevdet Aydın Parkı’nda kurulan stantta vatandaşlara YADO’nun neden kurulması gerektiği anlatılarak isteyen vatandaşların da imzaları alınıyor. Kampanyanın 2 ay süreceğini ve toplanan imzaların Yalova Belediye Başkanlığı, Yalova İl Özel İdaresi, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası gibi kamu kurum ve kuruluşlarla paylaşılacağını söyleyen Çandır, “Gelecek Partisi Yalova İl Başkanlığı olarak uzunca bir süredir, Yalova Deniz Otobüsleri İşletmesi, kamuoyunda bilinen adıyla ‘YADO’ İşletmesi'nin kuruluşuna yönelik gündem çalışması yürütmekteyiz. Ancak bu güne kadar, Yalova üzerinde söz sahibi olan kurum ve kuruluş yöneticilerinin, YADO fikriyle ilgili herhangi bir adım atmadıklarını üzülerek gözlemliyoruz. Bu sebeple, Yalova Halkı'nın bilinçlendirilmesi, YADO fikrinin geniş topluluklara aktarılabilmesi, fikir birliği ile birlikte güç birliğinin de ortaya konması maksadıyla, YADO için imza kampanyası başlatıyoruz.

2 ay sürecek olan imza kampanyası sonunda toplanacak olan imzalar, Yalova Belediye Başkanlığı, Yalova İl Özel İdaresi, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası gibi kamu kurum ve kuruluşları ile paylaşılacak, vatandaşlarımızın talepleri bu kuruluşlara iletilecektir. Süreçle ilgili gelişmeler dönem dönem basın ve kamuoyu ile paylaşılacaktır” diye konuştu.

 

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.