Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Yabancı Diller Bölümü Yılsonu Etkinliğinde Eğlendi

Yalova Üniversitesi Yabancı Diller Bölümü tarafından 2010-2011 Akademik Yılı’nın sona ermesi sebebiyle Sporium Tesisleri’nde Yılsonu Etkinliği düzenlendi.

Haber Giriş Tarihi: 04.06.2011 00:00
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
Yabancı Diller Bölümü Yılsonu Etkinliğinde Eğlendi

Rektör Prof.Dr. M.Niyazi Eruslu, Rektör Yardımcıları Prof.Dr. Filiz Karaosmanoğlu ve Prof.Dr. Hüseyin Yıldırım, Yabancı Diller Bölüm Başkanı Yard.Doç.Dr. Fahri Apaydın, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Yard. Doç.Dr. Mehmet Adak, Rektör Danışmanı Jaklin Köse, Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Koordinatörü Serap Türkyılmaz, Eğitim-Öğretim Planlamacısı Tuğba Aydemir, okutmanlar ile Genel Sekreter Adem Taşcı, Sağlık Kültür Spor Daire Başkanı Ersan Şahin, Öğrenci İşleri Daire Başkanı Faruk Bülbül ve Özel Kalem Müdürü Mehmet Güler etkinliğe katıldı.

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Dr.Apaydın yabancı dile hâkim öğrenciler yetiştirdiklerini söyleyerek tüm okutmanlara özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Sonrasında görüş ve düşüncelerini aktaran Rektör Eruslu sadece İngilizce bilmenin artık yeterli olmadığını, alternatif başka yabancı dillerin de fark edilmek için gerekli olduğunun altını çizerek konuşabilmek yanı sıra yabancı dil ile düşünmedikçe yabancı dile tam anlamıyla hâkimiyetin mümkün olmayacağını belirtti. Konuşmaların ardından özverili çalışmalarından dolayı bölüm öğretim elemanlarına teşekkür belgeleri takdim edildi. Öğretim yılını ilk üçte bitiren öğrencilere beratlarını Yalova Milletvekili Adayı Temel Coşkun kısa bir kutlama konuşması ile sundu. Müzik eşliğinde yenen yemeğin ardından İngilizce Drama, Karambol Grubu’nun mini konseri, Kültür ve Sanat Birliği Dans Kulübü Salsa gösterisi yapılarak piyango ile hediyeler dağıtıldı. Yılsonu pastasının da kesildiği gece DJ Kutsi Aksay’ın mükemmel performansı ile dans edilerek neşe ile sonlandı.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.