Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Vali Erol Marka Toplantısına Katıldı

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA), Şubat Ayı Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Sakarya’da gerçekleştirildi. Toplantıya Yalova Valisi Muammer Erol da katıldı.

Haber Giriş Tarihi: 20.02.2020 10:57
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
Vali Erol Marka Toplantısına Katıldı

Kısa adı MARKA olan Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’nın Şubat ayı toplantısı Sakarya ilinde gerçekleştirildi. Toplantıya Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Bolu Valisi Ahmet Ümit, Yalova Valisi Muammer Erol, Düzce İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, Bolu İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Yüceer, Yalova İl Genel Meclis Başkanı Hasan Soygüzel, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Şahin, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tahsin Becan ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Mustafa Çöpoğlu iştirak etti. Sakarya’da gerçekleştirilen toplantıda; 2020 yılı Ocak ayı harcama ve faaliyetleri, aylık ekonomik görünüm raporu, 2019 yılı Ajans faaliyetlerinin sunumu ve değerlendirmesi yapıldı. Toplantıda ayrıca, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Fizibilite Desteği kapsamında iki proje değerlendirildi.

Bolu İl Özel İdaresi tarafından başvurusu iletilen ve Ajans uzmanlarınca yapılan değerlendirmede başarılı bulunan TR42/20/FZD/0001 referans numaralı “Bolu Karacasu Termal Bölgesi için Jeo-termal Kaynak Dağıtım Otomasyon Sistemi Fizibilite Etüdü” projesi ile Kocaeli Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı tarafından başvurusu iletilen TR42/20/FZD/0002 referans numaralı “Kocaeli Valiliği Ek Hizmet Binası Proje İşi İçin Fizibilite Raporu Hazırlanması” projesi toplantıda değerlendirildi.

 

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.